Kim Wilde - Snapshots (Album, 2011): oprawa graficzna przedniej okładki
Come Out And Play [2010]
Dyskografia
Zmień płytę na poprzednią lub kolejną w dyskografii artysty
Wilde Winter Songbook [2013]
AlbumStudyjny26 sierpnia 2011
Posiadamy w sprzedaży   1  egzemplarz  tej płyty za 19.00 zł

Informacje o płycie

 1 minuta czytania

Snapshots to dwunasty album studyjny (i pierwszy z coverami) brytyjskiej piosenkarki Kim Wilde. Został wydany w Niemczech 26 sierpnia 2011 roku przez wytwórnię Columbia SevenOne Music. Zawiera wersje piosenek wybranych przez artystkę z ostatnich pięciu dekad. Płyta ukazała się także w innych krajach europejskich, w tym w Wielkiej Brytanii, 28 listopada 2011 roku.

Album został poprzedzony singlem przewodnim, który jest podwójnym wydaniem z utworami "It's Alright" i "Sleeping Satellite", pierwotnie nagranych odpowiednio przez East 17 i Tasmin Archer. Singiel ukazał 19 sierpnia 2011 roku i obie piosenki mają towarzyszący im teledysk. Na albumie znajduje się również duet z jej mężem Halem Fowlerem w finałowym utworze "Kooks", oryginalnie autorstwa Davida Bowiego. Wersja cyfrowa albumu do pobrania dostępna w iTunes Store zawiera bonusowy utwór "I'll Stand by You", oryginalnie nagrany przez Pretenders, jak również teledyski do "It's Alright" i "Sleeping Satellite". Wywiad "utwór po utworze" był również dostępny jako dodatkowy bonus dla tych, którzy zamówili album w przedsprzedaży na iTunes. Kolejny bonusowy utwór został udostępniony na ekskluzywnej edycji albumu sprzedawanej tylko w sklepach Saturn. Utwór ten to "Forever Young", oryginalnie nagrany przez Alphaville i po raz pierwszy wykonany jako cover przez Laurę Branigan.

"To France", oryginalnie wykonane przez Mike'a Oldfielda z udziałem Maggie Reilly, został wydany cyfrowo 2 grudnia 2011 roku jako drugi singiel z albumu. Zawiera zupełnie nowy świąteczny remiks piosenki, jak również przeróbkę "It's Alright". Trzeci singiel "Ever Fallen in Love (With Someone You Shouldn't've)", autorstwa Buzzcocks, został wydany 24 lutego 2012 roku, pod skróconym tytułem "Ever Fallen in Love", aby promować europejską trasę Wilde. Ponownie ukazał się tylko w formacie cyfrowym i zawiera wcześniej niewydany cover "Spirit in the Sky" Normana Greenbauma.

Zobacz również

Kim Wilde - Love Blonde
Love Blonde
Singiel, 1983
  1 za 9.00 zł  Kup teraz
Kim Wilde - Love Moves
Love Moves
Album, 1990

Wydania

RokTytuł / Format / KrajWytwórnia / Katalog #
Kim Wilde - Snapshots2011
CD, Niemcy
Columbia SevenOne Music
886979 41172
Kim Wilde - Snapshots2011
CD, Polska
  1 za 19.00 zł  Kup teraz
Magic Records
278 909 4