Dostawa i realizacja

   Informacje na temat sposobów i kosztów dostawy oraz czasu realizacji


   1. Wszystkie zamówienia przekraczające kwotę 199 zł są wysyłane na koszt sklepu Winyle Online.
   2. Cennik dostawy bez względu na ilość zakupionych płyt:
    1. Przesyłka kurierska DPD: 15.99 zł
    2. Paczkomaty Inpost (do 25 płyt): 10.99 zł
    3. Poczta Kurier 48: 12.99 zł
   3. Do każdej płyty dodawana jest zewnętrzna okładka foliowa służąca do przechowywania płyty na półce i chroniąca okładkę przed brudzeniem się przy każdorazowym jej wkładaniu i wyjmowaniu.
   4. Wysyłane płyty pakowane są w folię bąbelkową i pudełka ze sztywnej tektury dokładnie dopasowane do ich rozmiaru. Pozwala to na zmniejszenie zagrożenia uszkodzenia płyt i okładek w transporcie. Prosimy o dokładne sprawdzenie czy paczka nie ma oznak zewnętrznych uszkodzeń przed przyjęciem jej od przewoźnika, oraz ewentualne sporządzenie protokołu szkody, jeśli takowe uszkodzenie nastąpiło z winy przewoźnika.
   5. Wszystkie sprzedawane przedmioty znajdują się w naszym magazynie i zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu płatności, czyli najczęściej tego samego lub kolejnego dnia roboczego. W przypadku dokonania zakupu w piątek, sobotę, niedzielę oraz święta paczka zostanie wysłana w kolejnym dniu roboczym, czyli w poniedziałek. Przesyłki kurierskie DPD na terenie Polski docierają do Klienta w przeciągu 24 godzin od momentu wysłania.
   6. Przy wyborze przesyłki paczkomatowej Inpost i opłaceniu zamówienia do godziny 14:00 paczka zostanie nadana w paczkomacie jeszcze tego samego dnia.

   Góra