Skontaktuj się z nami

Masz pytanie lub potrzebujesz pomocy?

Wypełnij poniższe pola, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Najczęstsze pytania

 • Czy używane płyty winylowe są przed wystawieniem odsłuchiwane i co najważniejsze, profesjonalnie myte?
  Tak, wszystkie płyty jakie dodajemy do sklepu są zawsze umyte. Od wielu już lat nie przesłuchaliśmy żadnego winyla bez uprzedniej jego kąpieli w myjce (ręczna Analogis, płyn to woda demineralizowana z izopropanolem). Różnica poziomu trzasków między umytą, a nieumytą płytą czasem jest zbyt duża, aby mycie odpuszczać. Dzięki temu mam również czystą igłę, bez konieczności czyszczenia jej z paprochów po każdej odsłuchanej płycie.

  Niektóre płyty odsłuchiwane są w całości, a niektóre tylko we fragmentach. Wówczas w opisie takiej płyty będzie taki komentarz: "Ocena wizualna, odsłuch we fragmentach". Odsłuch na wkładce Audio Technica AT 120 E z naciskiem 1,5 g.
  Zobacz również informacje o dostawie i realizacji.
 • Złożyłem zamówienie. Kiedy otrzymam paczkę?
  Wszystkie sprzedawane przedmioty znajdują się w naszym magazynie i zostaną wysłane w ciągu 24 godzin po zaksięgowaniu płatności, czyli najczęściej tego samego lub kolejnego dnia roboczego. W przypadku dokonania zakupu w piątek, sobotę, niedzielę oraz święta paczka zostanie wysłana w kolejnym dniu roboczym, czyli zazwyczaj w poniedziałek. Przesyłki kurierskie DPD oraz InPost na terenie Polski docierają do Klienta w przeciągu 24 godzin od momentu wysłania.

  Przy wyborze przesyłki paczkomatowej Inpost i opłaceniu zamówienia do godziny 13:00 paczka najprowdopodobniej zostanie nadana w paczkomacie jeszcze tego samego dnia, a płyty dotrą do docelowego paczkomatu dzień później.
 • Jak zabezpieczacie paczkę?
  Wysyłane płyty pakowane są w folię bąbelkową i pudełka ze sztywnej tektury dokładnie dopasowane do ich rozmiaru. Pozwala to na zmniejszenie zagrożenia uszkodzenia płyt i okładek w transporcie. Do każdej płyty dodawana jest także zewnętrzna okładka foliowa służąca do przechowywania płyty na półce i chroniąca okładkę przed brudzeniem się przy każdorazowym jej wkładaniu i wyjmowaniu.

Zadzwoń

+48 57 42 71 987

Czynne

Poniedziałek - Piątek

9:00 - 16:00

Sobota - Niedziela

nieczynne